Hacked by Ibna Noman

Reštaurácia

restaurant

Otváracie hodiny

 Pondelok – Nedeľa 17:00 – 20:00

Reštaurácia otvorená len v prípade Skupinových akcií. V obci sa nachádza výborná slovenská reštaurácia (Salaš), otvorený denne do 22.00 hod.

Raňajky pre ubytovaných hostí:

Pondelok – Piatok 8:00 – 10:00
Sobota, Nedeľa, Sviatok 8:00 – 10:00

Reštaurácia obedy:

Pondelok – Piatok Nepodávame

Raňajky pre ubytovaných hostí

Ubytovaným hosťom sa podávajú kontinentálne raňajky v reštaurácii Penziónu. Kontinentálne raňajky pozostávajú z jogurtu, masla, džemu, medu, pečiva, kávy,čaju, mlieka, cereálii, teplého a studeného pultu z ktorého si môžete vybrať podľa chuti. Raňajky sa podávajú v čase od 08:00 – 10:00. Cena raňajok je 5€ pre dospelú osobu a 3,50€ pre dieťa od 3-12 rokov.

Raňajkový listok .pdf

V reštaurácii Vám  ponúkame aj možnosť objednania si večere pre dospelého za 7€ a pre dieťa od 3-12 rokov za 5€. V príprave večere Vám radi vyhovieme v jedlách, ktoré máte najradšej alebo ktoré by ste radi ochutnali. V prípade osobitného stravovacieho režimu (výberu vegetarianskeho, alebo diétneho menu) Vám požadovanú stravu personál kuchyne s radosťou pripraví.

Po vynikajúcej večeri si môžete zahrať biliard, alebo posedieť pri kvalitnom slovenskom vínku.

Spoločenské akcie
Galéria

V roku 2008 bola pristavená nová reštaurácia s kapacitou 60 miest. Reštaurácia je vhodná pre usporiadanie spoločenskej akcie ako narodeninová párty, krstiny, prvé sväté prijímanie, birmovka alebo firemné posedenie ci školenie. Menu na akciu podľa Vašeho výberu sa dohodneme pri osobnom stretnuti. Ak si želáte niečo špeciálne radi to pre Vás pripravíme.

Dekorácie a výzdobu vieme zabezpečiť podľa Vášho želania. Presvedče sa sami fotkami z našej galérie.

Tešíme sa na Vašu návštevu.