Penzión Vila Petra *** bed and breakfast

Služby

wellness

Zahrnuté v cene ubytovania

Spoločenská miestnosť pre ubytovaných hostí dostupná 24 hodín

Uzatvorené parkovisko monitorované kamerami
Záhradná terasa s detským ihriskom
do 30% Zľava do Aquacity Poprad
15% Zľava do Thermalparku Vrbov
Možnosť zakúpenia TATRY CARD priamo v Penzióne

Fínska sauna a Infrasauna
Galéria

Zrelaxujte a oddýchnite si po náročnom dni kvalitnej lyžovačky alebo turistiky v našich privátnych saunach  pri vynikajúcom slovenskom vínku a sviečkach ktoré dotvárajú nezabudnuteľnú romantickú atmosféru.

Relax miestnosť je maximálne pre 4 ľudí

1 hodina – 20€
2 hodiny – 30€
Každá ďalšia hodina – 10€

Relax miestnosť je dostupná len pre ubytovaných hostí.

Spoločenská miestnosť
Galéria

Spoločenská miestnosť je Vám k dispozícii počas 24 hodín. Oddýchnite si s rodinou alebo priateľmi pri spoločenských hrách, ktoré Vám radi poskytneme. V spoločenskej miestnosti je Vám k dispozícii TV so satelitom, mikrovlnka, chladnička, varná kanvica, káva a čaj bez poplatku.

Záhradná terasa s detským ihriskom
Galéria

Celá rodina si môžete oddýchnuť v záhrade plnej kvetov a ovocných stromov pri letnej grilovačke. Deti sa zabavia na našom novozrekonštruovanom detskom ihrisku so šmykľavkou, hojdačkami, pieskoviskom a detským domčekom.

Monitorované parkovisko a Tatranská elektrická železnica

Zaparkuje svoje auto na našom uzatvorenom a kamerami monitorovanom parkovisku. Po okolí sa môžete prepravovať pomocou tatranskej elektrickej železnice. Zastávka električky sa nachádza len 10 minút chôdzou od penziónu Vila Petra ***. Je to jednoduchá a zaujímavá cesta ako si naplno užiť dovolenku vo Vysokých Tatrách.

Prijmite pozvanie najnavštevovanejšieho ubytovacieho portálu ubytovanienaslovensku do regiónu pod tatranskými štítmi. Ubytovanie Veľký Slavkov môžete využiť pre výstup na Slavkovský štít, ubytovanie Starý Smokovec zas na prechod turistickými trasami vedúcimi cez Hrebienok. Ubytovanie Vysoké Tatry je popri turistike zároveň aj o zimných športoch, relaxe pri plesách a atrakciách pre celú rodinu.